Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня

Людям, яким до 1 травня 2026 року зарахували 2000 грн коштів підтримки на участь у програмі Скринінг здоров’я 40+, залишився тиждень, щоб пройти обстеження. Оплатити послугу необхідно до 30 червня включно.
Після завершення цього терміну невикористані кошти автоматично повернуться до державного бюджету.
Учасникам, які отримали кошти до 1 травня, але ще не пройшли скринінг, варто завчасно обрати медичний заклад, зв’язатися з ним та записатися на обстеження.
Нагадаємо, що з 1 травня 2026 року механізм участі у програмі було оновлено: українці та українки віком від 40 років можуть подати заявку у будь-який зручний час — чекати 30 днів після дня народження більше не потрібно. Зробити це можна через застосунок Дія або у ЦНАПі.
Для людей, яким кошти підтримки були зараховані після 1 травня 2026 року, діє новий строк їх використання. Оплатити послугу скринінгу необхідно протягом двох місяців із моменту надходження коштів. Якщо не використати їх упродовж цього часу, вони також автоматично повернуться до державного бюджету.
Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для українців та українок віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.
Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців та українок віком від 40 років. Пройти Скринінг здоров’я 40+ можна у 2227 місцях надання послуг по всій країні.
Перелік медичних закладів, у яких доступна послуга, можна переглянути на офіційному сайті програми.
МОЗ України



