Новини

За деякими пунктами розвиток системи підтримки орфанних пацієнтів в Україні відбувається швидше, ніж в Європі – EURORDIS

7 лютого 2023 року у Міністерстві охорони здоров’я відбулася зустріч, присвячена розвитку медичної допомоги пацієнтам із рідкісними (орфанними) захворюваннями. У ній взяли участь представники МОЗ України, Європейської організації з рідкісних захворювань (EURORDIS), українських громадських організацій, що опікуються пацієнтами з орфанними хворобами, лікарі-спеціалісти сфери генетики. Зустріч відбулася під головуванням Олександри Машкевич, директорки департаменту медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України.

Детальніше...

 

На Житомирщині на лінію «103» впродовж січня надійшло більше 25 тисяч звернень

Як повідомляє КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, впродовж січня 2023 року центром опрацьовано 25 217 звернень на лінію 103, з яких на 12 882 було здійснено виїзди бригад ЕМД. Так, допомогу було надано 13 000 пацієнтам, 5 452 пацієнтів доставлено на госпіталізацію.

Детальніше...

 

ЮНІСЕФ та МОЗ України впроваджують універсально-прогресивну модель домашніх візитів

Універсально-прогресивна модель домашніх візитів покликана покращити доступність та якість медико-соціальних послуг для родин із дітьми від 0 до 3 років.

Детальніше...

 

Медичний календар на лютий 2023 року

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Відзначається з 2000 року. З 2022 року триває трирічна кампанія «Усунення прогалин у догляді». Її мета – зменшення нерівності, яка існує в доступі до якісної онкологічної допомоги у всьому світі. Другий рік кампанії присвячений об’єднанню окремих осіб, організацій, громад, правозахисників і політиків у закликах до змін і вжиття заходів.

Детальніше...

 

Українці мають право перетинати державний кордон, прямуючи на лікування за межі України

27 січня 2023 року уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Відтак Міністерство охорони здоров’я надає роз’яснення про можливість українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування.

Детальніше...

 

МОЗ із USAID запускають всеукраїнське опитування пацієнтів

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запускають всеукраїнське опитування пацієнтів, щоб дізнатися, яку медичну допомогу люди хочуть бачити у своїх містах.

Детальніше...

 

За 11 місяців війни росіяни зруйнували 171 об’єкт медзакладів та ще 1035 пошкодили

Від 24 лютого минулого року окупанти майже щодня завдають ударів по українській медичній інфраструктурі. За 11 місяців війни в Україні постраждали 1206 обʼєктів медзакладів. З них 1035 обʼєктів медичної інфраструктури пошкоджено та ще 171 обʼєкт зруйновано вщент, без можливості подальшого відновлення.

Детальніше...

 

Жителі Житомирщини можуть безкоштовно отримати рутинні щеплення

Станом на початок 2023 року Житомирська область достатньо забезпечена рутинними вакцинами.

Детальніше...

 

Україна оновила стандарти медичної допомоги при туберкульозі

Україна першою в Європейському регіоні привела національні стандарти охорони здоров’я у разі туберкульозу у відповідність до рекомендацій ВООЗ 2022 року. 19 січня 2023 року наказом МОЗ України № 102 були затверджені стандарти медичної допомоги «Туберкульоз». Стандарти розроблені за активною участю фахівців Центру громадського здоров’я.

Детальніше...

 

МОЗ України оголошує онлайн-голосування щодо обрання дати святкування Дня медичного працівника

Міністерство охорони здоров’я України у відповідь на запит суспільства та медичної спільноти оголошує онлайн-голосування щодо обрання дати святкування Дня медичного працівника. Наразі в Україні, а також у росії та білорусі, це професійне свято відзначають щорічно у третю неділю червня. Очевидною є необхідність відійти від радянської традиції та обрати дійсно україноцентричну дату, яка є найбільш відповідною для відзначення саме наших українських медиків.

Детальніше...

 

За 2022 рік в Житомирській обласній лікарні провели сім операцій з трансплантації нирки

Лікарі КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради провели сім успішних операцій по пересадці нирки від родинного донора.

Детальніше...

 

Україна забезпечена вакцинами на 2023 рік

Станом на початок 2023-го року Україна достатньою мірою забезпечена рутинними вакцинами, а Міністерство охорони здоровʼя тримає на контролі дотримання графіків поставок і наявність вакцин. Українці можуть отримати безоплатно всі щеплення, які необхідні для імунізації згідно з Національним календарем щеплень.

Детальніше...

 

Зробити щеплення проти COVID-19 на Житомирщині можуть не лише дорослі, а й діти

Збройна агресія рф проти України внесла свої корективи у вакцинальну кампанію проти COVID-19, однак грізна хвороба нікуди не зникла, кількість хворих у країні зростає щодня.

Детальніше...

 

Наталія Остапченко долучилася до засідання Житомирської регіональної ради Ордена Святого Пантелеймона

13 січня 2023 року у Житомирській ОВА відбулося засідання регіональної ради Ордена Святого Пантелеймона, участь у якому взяла перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко. Також участь у нараді взяв заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова Поважної ради Ордена Святого Пантелеймона Василь Князевич, представники структурних підрозділів облвійськадміністрації та духовенство області.

Детальніше...

 

Вакцинація дітей проти грипу

Грип – гостре вірусне захворювання, що найчастіше вражає органи дихання, може перебігати в тяжкій формі, спричинити ускладнення: пневмонію, отит, синусит, менінгіт, та навіть призвести до смерті. Маленькі діти належать до групи ризику, для якої грип становить найбільшу небезпеку.

Детальніше...

 

Верховна Рада ухвалила законопроєкт 6364: як він допоможе покращити систему протидії ВІЛ

12 січня 2023 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт № 6364 щодо змін у Закон про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини, та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ. Законопроєкт був розроблений у співпраці з Міністерством охорони здоровʼя України та з урахуванням керівних документів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Детальніше...

 

Як запропонувати допомогу людині з інвалідністю

Мати щирі наміри комусь допомогти – це нормально. Утім перш ніж ви запропонуєте допомогу, впевніться, що людина насправді цього потребує в конкретній ситуації і за певних обставин.

 

Детальніше...

 

У 2022 році у Житомирській області на лінію 103 надійшло майже 147 тисяч звернень

Як повідомляє КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, впродовж 2022 року жителі Житомирщини зверталися за номером екстреної медичної служби 146 890 разів.

 

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту