Новини

Травма свідка: як розпізнати і що робити

У нас можуть бути різні реакції на травмівні події. У когось цей стан поступово мине, але часом стрес може бути надмірним. У таких випадках говорять про травму свідка.

Детальніше...

 

Росіяни атакували ракетами дві дитячі лікарні в Києві

8 липня росіяни здійснили черговий терористичний акт й атакували ракетами найбільшу дитячу лікарню України «Охматдит». П’ять корпусів медичного закладу (зокрема, і найновіший, введений в експлуатацію під час повномасштабної війни) зазнали пошкоджень. В одній із будівель стався обвал – вона зруйнована вщент. Крім того, пошкоджений корпус Дитячого центру кардіохірургії.

Детальніше...

 

Медичний календар на липень 2024 року

Липень – місяць поінформованості про ювенільний артрит. Ювенільний артрит є найпоширенішим дитячим ревматичним хронічним захворюванням, що характеризується хронічним перебігом, прогресуванням змін у суглобах, інвалідизацією хворих.

Детальніше...

 

Дякуємо ветеранам та ветеранкам, що живемо у вільній країні! Єдина ветеранська лінія

Від щирого серця дякуємо ветеранам та ветеранкам, завдяки вашій мужності та відданості ми маємо можливість жити у вільній країні!

Детальніше...

 

Відновлення працівників медичної сфери з елементами кризового менеджменту

За сприяння Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА 25.06.2024 року в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відбулося засідання товариства головних медичних сестер закладів охорони здоров’я Житомирської області.

Детальніше...

 

У Звягелі відкрили оновлену амбулаторію для дітей

У Звягелі після капітального ремонту та розширення відбулося відкриття оновленої амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №3. Відтепер у модернізованому медзакладі лікарі-педіатри обслуговуватимуть дітей з 8:00 до 20:00.

Детальніше...

 

Понад 18 тисяч доз вакцини проти дифтерії та правця для рутинних безоплатних щеплень доставили в Україну

Вакцину проти дифтерії та правця (АДП-М) зі зменшеним вмістом антигену на запит Міністерства охорони здоров’я України придбало державне підприємство «Медичні закупівлі України». Першу партію вакцини — 1 039 500 доз — доставили в Україну у лютому 2024 року. Тепер надійшла друга партія — 18 300 доз. Наразі вакцина доставлена на склад Медичних закупівель України (далі — МЗУ) та буде розподілена згідно з потребами до регіонів країни (відповідно до наказу МОЗ України від 18.10.2023).

Детальніше...

 

#тияк: Засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко взяла участь у десятому засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, яке відбулося в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Також участь у засіданні взяла радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров‘я Ірина Гладка, члени регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я при Житомирській ОВА.

Детальніше...

 

Медичний календар на червень 2024 року

1 червня – День захисту дітей. В Україні встановлений згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98. Збереження життя та здоров’я маленьких українців – пріоритет сьогодення.

Детальніше...

 

Світлій пам’яті Олександра Михайловича Торбаса

Медична громадськість нашої області зазнала важкої втрати, 30 травня 2024 року на 66 році пішов з життя директор Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації Олександр Михайлович Торбас.

Детальніше...

 

З робочим візитом Житомирщину відвідала голова НСЗУ Наталія Гусак

29 травня 2024 року з робочим візитом Житомирщину відвідала голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. Разом з першою заступницею начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталією Остапченко вона відвідала кілька медичних закладів області, зокрема КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради, КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради та КНП «Обласний медичний центр реабілітації» Житомирської обласної ради.

Детальніше...

 

Які безоплатні послуги з ментального здоров’я можна отримати на первинному рівні меддопомоги?

До сімейного лікаря можна звернутись не лише зі скаргами на фізичне здоров’я, а й на ментальне. Починаючи з кінця 2022 року, лікарі первинної ланки меддопомоги (ПМД) надають безоплатну психосоціальну допомогу в межах пакета «Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

Детальніше...

 

Нове обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні

24 травня 2024 року начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні. Воно дозволить лікарям надавати вкрай важливу допомогу маленьким пацієнтам.

Детальніше...

 

Два медичні заклади Житомирщини отримали сучасні електроавтомобілі

21 травня 2024 року начальник Житомирської ОВА долучився до передачі двох електроавтомобілів Центрам первинної медико-санітарної допомоги Черняхівської та Корнинської селищних рад.

Детальніше...

 

Оголошення

У рамках Тижня Відкритого Уряду 30 травня 2024 року об 11.00 в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відбудеться зустріч зі студентською молоддю на тему «Інклюзивні та гендерно чутливі аспекти при наданні послуг у сфері охорони здоров’я».

Організатори та партнери: Департамент охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради, Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж Житомирської обласної ради, Бердичівський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради.

 

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

В цей день ми вшановуємо героїзм та подвиг українського народу, який мужньо бився проти нацизму на боці антигітлерівської коаліції.

Детальніше...

 

«Година безбар’єрності»: принципи створення безбар’єрного простору в закладах охорони здоров’я області

7 травня 2024 року у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності за участю радниці – уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної, першої заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Остапченко, заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктора Градівського, заступника директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації – начальник управління реформ і розвитку медичної допомоги населенню Віктора Лучківа, членів Ради безбар’єрності при Житомирській ОВА, керівників закладів охорони здоров’я спроможної мережі Житомирського госпітального округу.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту