Новини

Обласній дитячій лікарні – 25!

25 років для лікарні – невеликий проміжок часу, а ось для людей, які вкладають у її розвиток свою працю – це вагома частина життя. День народження - ювілей обласної дитячої лікарні її працівники відзначили як своє власне, дуже дороге серцю свято. Звісно ж, із відповідними цій події атрибутами – в красивому приміщенні (конференц-залі Житомирського інституту медсестринства), із гостями – не лише з Житомирщини, а й віддалених куточків України, з подарунками та сюрпризами, радістю та посмішками.

Детальніше...

 

Нове сторіччя пологового відділення

В актовій залі поліклініки № 1 ЦМЛ № 1 м.Житомира відбулося святкування 100-річчя пологового відділення.

Детальніше...

 

Перша операція на серці в Житомирі

З відкриттям відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського операції на серці стали можливими і в Житомирі. Саме за допомогою нового апарата ангіографа були здійснені операції на серці в один день двом пацієнтам.

Детальніше...

 

Народжувати допомагає Америка

І хоч як там зараз волають про всілякі кризи (фінансову, економічну, політичну) та нестачу (грошей, милосердя, совісті), та щодень у цей світ приходять нові життя. Й саме тому, хоча які напружені та завантажені клопотами будні, в Житомирському обласному центрі охорони здоров’я матері і дитини кожного дня – свято. Й це підтвердять 4300 матусь, котрі народили тут, зокрема, лише протягом минулого року, своїх малят. А народжувати їм допомагала … Америка.

Детальніше...

 

«Актуальні питання розвитку сімейної медицини»

25 листопада 2009 року в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства відбулася VII Міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку сімейної медицини».

Детальніше...

 

Батьківщина починається з пологового будинку

Адже саме тут на світ з’являється нове життя, яке примножуватиме здобутки своєї країни й продовжуватиме існування нації. Тим-то й відрадно, що Житомирщина має офіційне міжнародне визнання досягнень зі втілення нових перинатально-акушерських технологій. Обласний центр охорони здоров’я матері й дитини та пологове відділення ЦМЛ №1 м. Житомира отримали на підтвердження цього відповідні сертифікати.  

 

Детальніше...

 

Задля блага людей

Того дня в обласному центрі по вулиці Корольова, будинок 46, було людно й гамірно. Тут відбулося відкриття Житомирської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії в новому приміщенні.

 

Детальніше...

 

Юлія Тимошенко вселила надію на краще

12 листопада Житомирщину з робочим візитом відвідала Прем`єр-міністр України Ю. В. Тимошенко.

Детальніше...

 

Підготовка – на вищому рівні

6 листопада, в п`ятницю, Житомирська область переступила епідемічний поріг по захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип (як відомо, жодного випадку захворюваності на грип А/H1N1 в області не зафіксовано). Наступного дня Житомирщину відвідала делегація від Всесвітньої організації охорони здоров“я на чолі з головою регіонального представництва ВООЗ в Україні І. В. Поканевичем. Метою візитуделегації було допомогти Україні в боротьбі із грипом А/H1N1, а саме – оцінити рівень готовності в регіонах країни протистояти можливій епідемічній ситуації і, якщо потрібно, надати необхідну   допомогу.

Детальніше...

 

РІШЕННЯ обласної надзвичайної протиепідемічної комісії від 6.11.2009 р. № 6

РІШЕННЯ

обласної надзвичайної  протиепідемічної комісії

 

від 6.11.2009 р.                                                                                              № 6

 

 

Про ускладнення епідемічної

ситуації з грипу та ГРВІ,

виконання рішення облНПК

№ 5 від 30.11.2009 р.

 

Детальніше...

 

02.11.2009 відбулась селекторна нарада за участю губернатора області Забели Ю.В.

02.11.2009 відбулась селекторна нарада за участю губернатора області Забели Ю.В. з питань, щодо захворюваності на ГРЗ та грип серед жителів Житомирської області.

На нараді виступив начальник управління охорони здоров'я Толстанов О.К.

Детальніше...

 

ЧОГО БОЇТЬСЯ ЖІНКА

Коли підходиш до Житомирського обласного онкологічного диспансеру, мимоволі стискається серце. На підсвідомому рівні лякаєшся примари смерті, що, здається, блукає приміщеннями диспансеру. Частину хворих відвойовують у кістлявої лікарі-онкологи, а інші тихо згасають…

Детальніше...

 

ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ

6-9 жовтня в Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі «Дениші» проходив науково-практичний семінар «Актуальні питання виходжування новонароджених з екстремально низькою масою тіла».

Детальніше...

 

Інноваційні технології – гарант якостi роботи МСЕК

На базі Коростишівської ЦРЛ та Коростишівської міжрайонної МСЕК відбулася конференція з питань забезпечення роботи лікувально-профілактичних закладів та служби медико-соціальної експертизи щодо створення єдиної бази даних на інвалідів області. Участь у зібранні взяли заступники головних лікарів, голови ЛКК та голови МСЕК, представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Найкраща медсестра України-2009 – вінничанка!

    На Житомирщині відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал». Нагадаємо, що він був започаткований у 2007 році. Перший конкурс був проведений у м. Коблево Миколаївської області, другий – у м. Маріуполі Донецької області, де перемогла медсестра відділення інтенсивної терапії та догляду за післяопераційними хворими обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського, студентка відділення «Медсестра-бакалавр» Житомирського інституту медсестринства Олена Матердей.

Детальніше...

 

ПРЕС – РЕЛІЗ до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал»

Конкурс «Ескулап-професіонал» був започаткований Міністерством охорони здоров'я України та Асоціацією медичних сестер України в 2007 році з метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів та престижу професії медичної сестри в Україні, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до участі в професійних змаганнях.

Детальніше...

 

Напрацювання дитячих хірургів Житомирщини – медичному загалу України

Нещодавно побачила світ книга „Тканинозбе-рігаюча високочастотна електрозварювальна хірургія” – атлас, випущений Національною академією наук України. До неї увійшли й напрацювання хірургів Житомирської обласної дитячої лікарні.

Детальніше...

 

Напрацювання дитячих хірургів Житомирщини – медичному загалу України

    Нещодавно побачила світ книга „Тканинозбе-рігаюча високочастотна електрозварювальна хірургія” – атлас, випущений Національною академією наук України. До неї увійшли й напрацювання хірургів Житомирської обласної дитячої лікарні.

Детальніше...

 

ТАКИХ ПОЛОГОВИХ БУДИНКІВ В УКРАЇНІ МАЙЖЕ НЕМАЄ

Житомирський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини з робочим візитом відвідала прем’єр-міністр України Юлія Володимирівна Тимошенко.

Детальніше...

 

100 років на варті здоров’я матері й дитини

У цьому році пологовому відділенню центральної міської лікарні № 1  м. Житомира виповнилося 100 років. Його працівники підрахували: чи не кожна житомирська сім’я поповнилася нащадком саме в цьому відділенні. На початку своєї історії у ньому працювали лише один лікар та дві акушерки. Нині ж  у пологовому відділенні – майже 160 співробітників, воно забезпечене сучасною апаратурою та новітнім устаткуванням для надання високоякісної медичної допомоги матері й дитині.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту