Новини

Керівники 9 лікарень Житомирщини отримали сертифікати на 23 апарати штучної вентиляції легень

16 травня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив керівникам 9 лікарень Житомирської області сертифікати на 23 апарати штучної вентиляції легень. Дана гуманітарна допомога передана за участі благодійної організації «БФ «Мальви України», італійської благодійної організації Associazione «MALVE di UCRAINE A.P.S.» та MOVIMENTO MOBA PER I BAMBINI за сприяння Monolith Italia Nord Srl, Fondazione Rosа Pristina та депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка.

Детальніше...

 

Дорожньо-транспортний травматизм залишається основною причиною смерті на дорогах серед молодих людей – Ігор Кузін

Міністерство охорони здоров’я України з профільними міністерствами та установами активно долучається до проведення Сьомого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 21 травня 2023 року. Його головна мета – зменшити кількість травм та летальних випадків на дорогах.

Детальніше...

 

Три історії війни. Як медсестри допомагають тримати медичний фронт

Повномасштабна війна росії проти України показала, що справжні герої – серед нас. Сильні, сміливі, незламні, мужні та з добрим серцем. Ті люди, які попри всі обставини та виклики простягають руку помочі. Саме такими є наші медики. Тож, сьогодні розповідаємо вам історії деяких з них.

Детальніше...

 

12 травня – Міжнародний день медичних сестер

Офіційно цей день відзначається з 1971 року у день народження засновниці сестринської справи Флоренс Найтінгейл. Тема 2023 року – «Наші медсестри. Наше майбутнє».

Детальніше...

 

5 важливих запитань про електронні направлення

Електронне направлення – цифровий документ, який технічно забезпечує скерування пацієнта до іншого надавача медичної допомоги для отримання консультації лікаря-спеціаліста, проведення лабораторних або візуальних досліджень тощо.

Детальніше...

 

«Потрібно продовжувати щеплюватися проти COVID–19», – Ігор Кузін

Від початку вакцинальної кампанії в Україні проведено 35 432 876 щеплень проти COVID-19. За попередній тиждень – 23 403.

Детальніше...

 

Визначення спроможної мережі медзакладів: що відбуватиметься далі?

До 1 травня 2023 року кожна область подала на погодження МОЗ пропозиції щодо визначення спроможної мережі медзакладів та проєкти планів розвитку госпітальних округів.

Детальніше...

 

Медичні заклади Житомирщини отримали потужні генератори завдяки співпраці МОЗ та USAID

Протягом квітня до лікарняних закладів Житомирщини місією Агентства з міжнародного розвитку США в Україні (USAID) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України було скеровано та доставлено 5 потужних генераторів, які забезпечать надійне електроживлення для медичних закладів в Овруцькій, Словечанській та Житомирській громадах, особливо у разі аварійного відключення електроенергії.

Детальніше...

 

Пандемія COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я

Відповідна заява була проголошена ВООЗ за підсумками п’ятнадцятого засідання Комітету з надзвичайних ситуацій Міжнародних медико-санітарних правил (2005 р.).

Детальніше...

 

Вступ до інтернатури. Які особливості зарахування у 2023 році?

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що розподіл та зарахування в інтернатуру в 2023 році проводиться для випускників бюджетної форми навчання за певним алгоритмом. Тоді як процедура зарахування випускників-контрактників – інша. Вони отримують довідку про форму навчання та мають змогу самостійно обирати місце проходження інтернатури.

Детальніше...

 

5 травня – Міжнародний день акушерки

Офіційно відзначається з 1992 року з ініціативи Міжнародної асоціації акушерок. 

Детальніше...

 

У Житомирському обласному онкодиспансері невдовзі запрацює сучасний комп’ютерний томограф

Житомирський обласний онкодиспансер – єдиний в області спеціалізований заклад, в якому пацієнти отримують весь спектр медичних послуг з діагностики та лікування раку. Впродовж останніх кількох років онкодиспансер зазнав значних змін, проте розвиток медичного закладу не припиняється навіть у воєнний час. Адже  рак не відступає, не чекає на завершення війни, кількість хворих на онкологію, на жаль, щорічно зростає, і онкопацієнти потребують постійного лікування.

Детальніше...

 

Медичний календар на травень 2023 року

Травень – місяць поінформованості про рак шкіри. Просвітницька кампанія спрямована на інформування про важливість виконання регулярних самообстежень на рак шкіри та про прості кроки, які можна зробити, щоб захиститись від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Детальніше...

 

28 квітня 2023 року відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА

28 квітня 2023 року у Житомирському медичному інституті відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я ОВА, в якому взяли участь народний депутат України С. Кузьміних, директор ДОЗ ОВА О. Торбас, заступники директора ДОЗ В. Лучків та В. Бабченко, члени колегії, начальники управлінь (відділів) з питань охорони здоров’я органів місцевого самоврядування, керівники підвідомчих закладів охорони здоров’я області, керівники групи експертів та координаторів, експерти та координатори ДОЗ.

Детальніше...

 

Створено Національний портал з імунізації

Національний портал з імунізації vaccine.org.ua створено ГС “Коаліція за вакцинацію” завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Детальніше...

 

МОЗ презентувало дворічний план заходів із реалізації Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

Безбар’єрність стосується мільйонів українців, адже вона означає усунення бар’єрів не лише для осіб з інвалідністю, а загалом для маломобільних людей, молоді, жінок, літніх людей, дітей та інших.

Детальніше...

 

Наталія Остапченко: Громади Житомирського району отримуватимуть якісні медичні послуги в межах новоствореного кластера

Наприкінці лютого Урядом було ухвалено постанову, згідно з якою відбувся старт третьому етапу медичної реформи. Незабаром у кожній області в межах госпітального округу будуть створені госпітальні кластери. Також наявний поділ на обласні, міські, районні лікарні буде замінений на надкластерні, кластерні і загальні медичні заклади. До визначених у мережі закладів спрямовуватимуться ресурси для забезпечення подальшого розвитку та модернізації системи охорони здоров’я.

Детальніше...

 

Лікарні, які не потраплять у спроможну мережу, зможуть і надалі контрактуватися із Нацслужбою здоров’я — Віктор Ляшко

Медичні заклади, які не увійдуть до спроможної мережі лікарень, продовжать свою роботу та зможуть і надалі укладати контракти із Національною службою здоров’я за програмою медичних гарантій. Про це Віктор Ляшко повідомив під час зустрічі з представниками Асоціації міст України, до якої входять представники обласних, районних та місцевих рад.

Детальніше...

 

Наталія Остапченко: Жителі Звягельського району мають отримувати якісні послуги в межах сформованого кластеру

Згідно із рішенням Урядом, в рамках третього етапу медичної реформи, в Україні та на Житомирщині триває формування спроможних округів та госпітальних кластерів. У їх межах мають визначити перелік лікарень, де надаватимуть повний спектр послуг за потребою пацієнта. На території області функціонуватимуть три типи медзакладів: загальні лікарні, кластерні та надкластерні.

Детальніше...

 

24-30 квітня – Всесвітній тиждень імунізації

Встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) у 2012 році. Його мета – підвищити обізнаність про важливість вакцинації для багатьох аспектів здоров’я і благополуччя людини протягом усього життя. Тема 2023 року – «Велике надолужування». Як наголошує ВООЗ, 2023 рік – це глобальна можливість надолужити втрачений прогрес у базовій імунізації, для цього потрібно охопити вакцинацією мільйони дітей, які пропустили щеплення.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту