Новини

Житомирщину з робочою поїздкою відвідав голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький

23 березня 2023 року голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у межах робочої поїздки відвідав КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради. Також участь у заході взяла перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко та представники профільних структурних підрозділів облвійськадміністрації.

Детальніше...

 

Віталій Бунечко: Розвиток медицини у громаді є першочерговим завданням місцевої влади

23 березня 2023 року в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради відкрилось оновлене терапевтичне відділення. На відкритті був присутній начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, його заступник Юрій Денисовець, народні депутати та представники громад області.

Детальніше...

 

В Україні триває медична реформа: обговорили питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я

23 березня 2023 року перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко взяла участь у нараді під головуваннями Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка на тему: «Реалізація постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2023 року № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Детальніше...

 

У Житомирській лікарні зробили першу трансплантацію серця

В ніч з 19 на 20 березня у Житомирській обласній лікарні імені О.Ф. Гербачевського вперше зробили трансплантацію серця. Про це повідомив директор інституту серця МОЗ Борис Тодуров на своїй сторінці у мережі Facebook.

Детальніше...

 

До 31 березня всі аптеки та медичні заклади Житомирщини мають підготуватися до відпуску рецептурних ліків за е-рецептом

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним.

 

Детальніше...

 

На Житомирщині оновлено склад обласної ради з координації дій проти поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

15 березня 2023 року згідно з розпорядженням начальника Житомирської обласної військової адміністрації №96 оновлено склад обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...

 

Сучасне обладнання отримали травматологічні відділення лікарень Житомирщини

Сучасне устаткування для травматології й ортопедії отримала як гуманітарну допомогу КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради на Житомирщині.

Детальніше...

 

Слушна нагода перевірити слух

3 березня відзначається Всесвітній день слуху. Цей день на початку весни обраний Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), щоб нагадувати про важливість дбайливого ставлення до здоровʼя вух. І так, це слушна нагода перевірити свій слух і дізнатися, чи маєте ви ризик його погіршення або втрати. За даними ВООЗ, до 2050 року майже 2,5 млрд людей матимуть певний ступінь втрати слуху, і щонайменше 700 млн людей — або ж кожний 10-й мешканець Землі — потребуватимуть реабілітації слуху. Вже зараз 5 % населення світу (432 млн дорослих і 34 млн дітей) потребують реабілітації, щоб усунути втрату слуху.

Детальніше...

 

В Україні будуватимуть лікарні за новими державно-будівельними нормами. Що зміниться?

Нові державно-будівельні норми (ДБН) передбачають, що пацієнти в лікарнях розміщуватимуться в просторих одно- або двомісних палатах, які будуть обладнані душем та вбиральнею. Окремо будуть облаштовані приміщення для відпочинку членів родин, які перебувають із пацієнтом.

Детальніше...

 

Медичний календар на березень 2023 року

Медичний календар на березень 2023 року

 

Детальніше...

 

28 лютого – Міжнародний день рідкісних захворювань

За ініціативою Європейської організації з вивчення рідкісних хвороб EURORDIS найрідкісніша дата – 29 лютого – офіційно з 2008 року отримала статус Міжнародного дня рідкісних захворювань. У невисокосні роки цей день відзначається 28 лютого. Гасло Дня рідкісних захворювань у 2023 році — «Поділіться своїми кольорами!» (у продовження минулорічної теми). Це заклик стимулювати зміни для людей, які живуть з орфанними захворюваннями, усунути стигматизацію навколо цих пацієнтів і підвищити обізнаність про проблеми, з якими стикаються вони та їхні родини.

Детальніше...

 

Імуносупресанти додано до переліку лікарських засобів, які підлягають реімбурсації

27 лютого 2023 року набув чинності новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення (відповідний наказ МОЗ № 35 – за посиланням https://cutt.ly/j35Q8ay).

Детальніше...

 

Найпопулярніші питання щодо БПР від медичної спільноти та відповіді на них від МОЗ України

Де лікарям шукати якісні освітні заходи БПР, що гарантують отримання балів БПР у випадку проходження навчання?

Детальніше...

 

106 медичних працівників вбили росіяни за рік повномасштабної війни

Сьогодні, 24 лютого, ми відзначаємо рік Незламності. Рік від того дня, коли вся країна прокинулася від вибухів ракет, проте переборола страх, згуртувалася, дала відсіч ворогу і продовжує боронитися безстрашно й завзято.

Детальніше...

 

Що потрібно знати про е-рецепт – МОЗ відповідає на найбільш поширені питання українців

Зі впровадженням електронного рецепта на всі рецептурні препарати питань виникає все більше. Це цілком природно, адже тепер ця норма пошириться на велику групу ліків, які вживають українці.

Детальніше...

 

Як вберегти дитину від епідемічного паротиту (свинки)

У Волинській області зафіксовано спалах епідемічного паротиту. По медичну допомогу звернулось 6 людей, з них 5 дітей.

Детальніше...

 

До 31 березня всі аптеки та медзаклади мають підготуватися до відпуску рецептурних ліків за е-рецептом

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. У такий спосіб МОЗ не лише посилює контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, але й оптимізує процес призначення ліків, робить його більш прозорим та ефективним.

Детальніше...

 

Віталій Бунечко: Продовжуємо посилювати екстрену медичну допомогу Житомирщини новими сучасними автомобілями

15 лютого 2023 року на базі КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради відбулося вручення спеціалізованих автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги підрозділам підприємства.

Детальніше...

 

На допомогу медикам. Важливе про вакцинацію

В рамках міжнародного проєкту технічної допомоги «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я», який реалізується в низці областей України, розроблено макети поліграфічних матеріалів з промоції вакцинації.

Детальніше...

 

Уже 300 українських медиків пройшли тренінги «Хірургія в умовах надзвичайних ситуацій та катастроф»

В Україні триває і триватиме надалі впровадження найкращих світових практик із лікування людей, які отримали травми внаслідок війни. Про це йшлося на зустрічі, що відбулася нещодавно між заступником міністра охорони здоров’я – головним державним санітарним лікарем Ігорем Кузіним та Девідом Ноттом, одним із провідних хірургів світу в напрямі бойової травми, співзасновником благодійної організації «Фонд Девіда Нотта» (David Nott Foundation).

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту