Новини

МОЗ погодив спроможну мережу медзакладів Житомирської області

На сьогодні Міністерством охорони здоров’я України погоджено перелік закладів охорони здоров’я, які сформували спроможну мережу у 18 госпітальних округах, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Детальніше...

 

Що їсти й пити, щоб краще переносити спеку

Друга половина літа, як завжди, характеризується стабільно високою температурою повітря, від якої потерпають в усіх регіонах України. Олег Швець, президент Асоціації дієтологів України, консультант з громадського здоровʼя МОЗ України, розповідає про те, як покращити самопочуття у спеку, переглянувши харчування та питний режим.

Детальніше...

 

Дякую усім, хто докладає зусиль для розвитку мережі реабілітації пацієнтів та допомагає нашим військовим, — Віталій Бунечко

19 липня 2023 року відбулося відкриття відділення комплексної реабілітації у КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня».

Участь у відкритті взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, співзасновники благодійної організації «Save Ukraine» Клаус Кепер та Вікторія Фішер, представниця підрозділу цивільно-військового співробітництва Сил спеціальних операцій ЗСУ Ольга Лябах, директор благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадій Маргуліс, народні депутати України та міська влада.

Детальніше...

 

Портал вакансій для медичних працівників

Минулого року МОЗ на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників» – щоб допомогти кожному медику, хто потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить.

Детальніше...

 

В Україні стартує загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

В рамках кампанії напередодні нового навчального року лікарі та мобільні вакцинальні бригади будуть проводити щеплення дітей, які внаслідок війни або інших обставин пропустили вакцинацію. Для цього розроблені і прийняті обласні плани проведення кампанії, визначено обласних координаторів і залучено до «підчищаючого раунду» з імунізації заклади охорони здоров’я, пункти щеплень та мобільні вакцинальні бригади, які проводитимуть виїзні сесії у таборах та у віддалених населених пунктах областей.

Детальніше...

 

Запобігати та протидіяти

13 липня 2023 року відбулося засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Відкрила засідання Наталія Остапченко, перша заступниця начальника ОВА, голова обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ.

Детальніше...

 

Реконструкція відділення в Коростишівської лікарні є однією із складових розвитку медицини на Житомирщині

Сьогодні відділення неврології Коростишівської лікарні перетворилося на повноцінне відділення реанімації, інтенсивної терапії та інсультних ліжок.

Детальніше...

 

Понад 1,7 млрд гривень виділив уряд на відновлення медзакладів у 9 областях України

Субвенцію з державного бюджету буде розподілено місцевим бюджетам на відбудову та реконструкцію медичних закладів у рамках Програми з відновлення України. Зокрема, це медзаклади у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях. Кошти будуть спрямовані на відновлення, ремонт та реконструкцію медзакладів різного профілю, у тому числі й тих закладів, які постраждали від війни та потребують подальшого відновлення.

Детальніше...

 

Медичні заклади області продовжують отримувати допомогу від гуманітарного штабу у Житомирської ОВА

Україна щодня бореться з ворогом. Кожен з нас докладає максимум зусиль на своєму місці, щоб наблизити Перемогу. Спільно із міжнародними організаціями гуманітарний штаб області робить усе можливе задля підтримки закладів охорони здоров’я. На Житомирщині перебувають і продовжують прибувати люди, які потребують медичної допомоги. Тож, необхідно забезпечувати заклади всім необхідним.

Детальніше...

 

Тривожна валіза для евакуації із зони радіаційної аварії

У разі вибуху на ЗАЕС мешканці потенційної зони радіаційної аварії мають бути готовими до можливої евакуації. Як підготуватися до евакуації та що покласти в «тривожну валізу»?

Детальніше...

 

13 медзакладів у 8 найбільш постраждалих від війни областях відбудують коштом субвенції з державного бюджету

Уряд виділив понад 6,6 мільярда гривень на проєкти відбудови з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф. Зокрема, це школи, дитячі садки, медичні заклади, житлові будинки, будівництво та реконструкція водогонів і каналізації, тепломереж, буріння артезіанських свердловин тощо.

Детальніше...

 

Кондиціонери у спеку: як користуватися правильно?

Як для дорослих, так і для дітей (навіть найменших), перебувати в кондиціонованому з комфортною температурою приміщенні безпечніше, ніж у задушливому й перегрітому. Є навіть дослідження, які свідчать, що зі зниженням температури зменшується ризик госпіталізації з приводу різних захворювань, включаючи серцево-судинні.

Детальніше...

 

З 1 липня карантин, спричинений COVID-19, скасовано: щеплення залишаються рекомендованими, пункти вакцинації – працюватимуть

Карантин та режим надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні завершено. Відповідне рішення ухвалив уряд. Відповідно, COVID-19 переходить до групи сезонних захворювань, як грип.

Детальніше...

 

Медичний календар на липень 2023 року

Липень – місяць поінформованості про ювенільний артрит. Ювенільний ідіопатичний артрит є найпоширенішим дитячим ревматичним хронічним захворюванням, що характеризується хронічним перебігом, прогресуванням змін у суглобах, інвалідизацією хворих.

Детальніше...

 

Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА

28 червня 2023 року під головуванням першої заступниці начальника Житомирської ОВА Наталії Остапченко відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА.

Детальніше...

 

Психічне здоровʼя підлітка: куди звернутися по допомогу

Підлітки — одні з найвразливіших людей зараз. Окрім незрозумілості світу навколо, війни та стресу, вони проживають важливі зміни всередині і шукають свій шлях.

Детальніше...

 

В Україну доставили близько 157 тисяч доз вакцини проти поліомієліту

Вакцина буде розподілена між областями для проведення рутинної вакцинації. 156 960 доз інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ) на підтримку Національної програми імунізації в Україні доставив ЮНІСЕФ. Поліомієлітна вакцина доставлена у межах Глобальної ініціативи з ліквідації поліомієліту (ГІЛП).

Детальніше...

 

Протидія торгівлі людьми

Основним із напрямків державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є надання допомоги та захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми, шляхом удосконалення системи відновлення їхніх прав, надання комплексу послуг, впровадження механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми.

Детальніше...

 

Харчові продукти, що зазнали підтоплення: що з ними робити?

Рівень води у затоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктах поступово починає знижуватися. Водночас у затоплених квартирах, будинках чи підвалах могли залишитися харчові продукти, які контактували з водою під час затоплення. Що з ними робити? Які з них можна вживати, а які краще викинути? Передусім варто пам’ятати, що така їжа потребує обережного використання. Якщо у вас є найменший сумнів у тому, чи вживати якусь їжу — не вживайте її!

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту