Новини

Новий ангіографічний комплекс вже в дії!

Апаратна база Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського поповнилась вагомим лікувально-діагностичним устаткуванням – ангіографом. З появою такого обладнання набуло особливого  значення відкриття нового відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології.

Детальніше...

 

Сучасна лабораторна діагностика в КП обласному медичному консультативно - діагностичному центрі

Якість – основна конкурентна перевага лабораторії КП ОМКДЦ. Дослідження проводяться за допомогою випробуваних реагентів закордонного виробництва (Німеччина, США, Італія, Франція) відмінної якості на сучасному обладнанні, що дозволяє забезпечити високу якість результатів дослідження. Заклад постійно вкладає немало сил та засобів, щоб досягнути рівня найкращих лабораторій (реактиви, обладнання, підвищення кваліфікації персоналу). Система контролю якості базується на аналізі результатів щоденного внутрішньолабораторного контролю якості та зовнішньої оцінки якості (постійна участь в прогамах з контролю якості на обласному та всеукраїнському рівні – з високими результатами).

Детальніше...

 

Нова апаратура дає пацієнту можливість бути мобільним

Центру гемодіалізу Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського компанією «Baxter» (США) подаровано два циклери – апарати для проведення автоматизованого перитонеального діалізу.

Детальніше...

 

Без відриву від родини та роботи

Два місяці тому в консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського  почав діяти денний гематологічний стаціонар (тут лікуються хворі на злоякісні пухлини крові).

Детальніше...

 

Амбулаторна операцiйна: зручно для пацієнта, вигідно для лікарні

З початку 2009 року в консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського працює амбулаторна операційна. Тут проводять відносно неважкі операції, після яких за хворим не потрібен цілодобовий лікарський нагляд у стаціонарі лікарні. Тобто пацієнт може в той самий день, коли його прооперували, повернутися додому, в сім’ю. Звісно, якщо мешкає в Житомирі та прилеглих до нього районах (дорога додому не має бути довгою та обтяжливою)  та при наявності добрих домашніх побутових умов (про це лікар зобов’язаний детально розпитати хворого).

Детальніше...

 

Здоров’я людей – пріоритет влади

В галузі охорони здоров’я Житомирської області відбулася непересічна подія – на базі Коростенської центральної міської лікарні урочисто відкрита філія відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського на шість діалізних місць.

Детальніше...

 

Час вимагає рішучих кроків

На базі Новоград-Волинського міськрайонного ТМО відбулося засідання виїзної школи управління та колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Допомогти ближньому

29 травня 50 співробітників Житомирської обласної дитячої лікарні завітали до  Обласного центру крові, щоб прийняти участь в щорічній акції, присвяченій Всесвітньому дню донора крові. Мета даної акції – поповнення обласного банку крові «Дитинство».
 

Радість почутого світу

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в обласній дитячій лікарні було не просто по-звичному людно, але й по-святковому гамірно. Тут відкрився сурдо-логопедичний кабінет. Тож взяти участь у радісній події зібралися всі, хто був до неї причетний. 

Детальніше...

 

Задля здоров’я нації

Житомирська обласна дитяча лікарня одержала- від Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та його партнерів обладнання на загальну суму 125 тисяч гривень.

Детальніше...

 

«У всьому, що зробив ти, нехай проступить слiд душевного тепла»…

Саме таким був лейтмотив чергового засідання Товариства лікарів-педіатрів Житомирської області у Любарі. Темою конференції стала взаємодія центральної районної лікарні та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у наданні медико-соціальних послуг дітям, сім’ям та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах. Соціально-медичні послуги включають посередництво у здійсненні профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів;консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я; формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок; формування сексуальної культури і навичок захищених статевих відносин.

Детальніше...

 

Розвиток ступеневої медсестринської освіти в Україні

28 квітня 2009 р. в Житомирському інституті медсестринства відбулася робоча нарада МОЗ України «Розвиток ступеневої медсестринської освіти в Україні». В ній взяли участь керівники та представники Міністерства охорони здоров’я України, інституту стратегічних досліджень МОЗ України, Асоціації медичних сестер України, вищих медичних навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...

 

Свято вшанування милосердя та добра

  Конференція медичних сестер області <<2009 рік - рік молоді в Україні>> відбулася того дня особливо хвилююче й урочисто - представниць професії милосердя та добра вітали з професійним святом.

Детальніше...

 

Для здоров’я жінок

За свідченнями спеціалістів, щохвилини в світі одна жінка помирає від раку молочної залози або його ускладнень. Жаклін Кеннеді, Лінда Маккартні були відомими особистостями. Але й їх спіткала така доля. Тому вчасне виявлення патології молочної залози – завдання номер один і для лікарів, і для жінок.

Детальніше...

 

Інформація про надходження благодійних внесків на придбання апарата діагностики глухоти у немовлят

Інформація  про надходження благодійних внесків на придбання апарата діагностики глухоти у немовлят за період з 01.01.09 по 30.03.09 р.

Детальніше...

 

Перспектива сімейної медицини на Житомирщині та в Україні

Про це перед учасниками засідання Товариства терапевтів, головних лікарів ДЛ, ЛА та сімейних лікарів вела мову доцент кафедри сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності загальна практика – сімейна медицина Лариса Федорівна Матюха.

Детальніше...

 

На Житомирщині пройде тиждень імунізації

Обласний центр здоров’я

ПРЕС-РЕЛІЗ

На Житомирщині пройде тиждень імунізації

 

Детальніше...

 

24 березня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

ЗУПИНИТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ – ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВНЕ

В зібранні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації, голова обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу Микола Андрійович Черненко, голова комітету з питань протидії ВІЛ/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам Міністерства охорони здоров’я України Світлана Олександрівна Черенько, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, заступник голови обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу Олександр Костянтинович Толстанов, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Степанович Дідик, головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Юрій Якович Галінський, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Володимирович Богдан, керівники медичних закладів, представники райдержадміністрацій, установ, які причетні до вирішення цієї проблеми.

Детальніше...

 

ПІДГОТОВКА КАДРІВ – ЗАВДАННЯ НОМЕР ОДИН

Саме на цьому наголошували учасники конференції Асоціації хірургів області, яка відбулася нещодавно. Адже, за свідченнями спе-ціалістів, проблема з гострою нестачею кадрів дедалі поглиблюватиметься. Тож на зібранні й визначили шляхи її вирішення

Детальніше...

 

Стан інфекційної захворюваності та виконання обсягу профілактичних щеплень населення області за 2008

 /Виступ на розширеній колегії УОЗ ОДА 

О. С. Волкова, головного державного санітарного лікаря Житомирської області/

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту