Новини

Проєкт державно-приватного партнерства – Медичний центр «Радовель»

Проєкт державно-приватного партнерства – Медичний центр «Радовель», реалізований меценатом Михайлом Весельським за підтримки Житомирської обласної військової адміністрації, може стати прикладом для розвитку мережі лікарень у сільській місцевості, які будуть поєднувати послуги сімейних лікарів, діагностику та надання спеціалізованих медичних послуг.

Детальніше...

 

Як знизити ризик зараження інфекційними захворюваннями через воду на підтоплених територіях

Небезпечні для здоров’я хімічні речовини, а також збудники інфекційних хвороб із кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на території, підтопленій внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС. Під загрозою затоплення – майже 80 населених пунктів на Херсонщині. Там працюють фахівці Центру контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ): відбирають проби води з водойм та криниць тощо.

Детальніше...

 

Переохолодження внаслідок тривалого перебування у воді: домедична допомога

«Велика вода» становить небезпеку не тільки для вашого майна, а передусім – для життя, тож нагадаємо кілька правил поведінки.

Детальніше...

 

Домедична допомога у разі утоплення

Вночі 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. За словами Премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, є ризик затоплення до 80 населених пунктів. «Велика вода» несе безліч загроз, тож закликаємо дослухатися до повідомлень з офіційних джерел органів влади.

Детальніше...

 

Медичний календар на червень 2023 року

1 червня – День захисту дітей. В Україні встановлений згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98. Дитинство – це період життя людини від народження до юнацького віку, коли відбувається її фізичний і розумовий розвиток, соціальне становлення, закладаються основні риси особистості, визначається й формується її фізичне, психічне, духовне здоров’я. Дорослі повинні зробити все, щоб у цей особливий час дозволити дітям рости, навчатися, гратися, розвиватися та жити з гідністю.

Детальніше...

 

31 травня – Всесвітній день без тютюну

Нове маркування пачок з сигаретами має посилити ефект антитютюнових обмежень. Йдеться про розміщення графічних та текстових зображень медичних попереджень на упаковках з сигаретами. Такі попередження діють у 42 країнах світу та продемонстрували свою ефективність у боротьбі з тютюнопалінням. В Україні маркування запровадили у 2012 році. Зараз Міністерство охорони здоров’я завершує процес імплементації директиви Єврокомісії 40/2014, відповідно до якої оновлюється маркування пачок.

Детальніше...

 

Щеплення рятують життя. Перевірте, чи щеплені ваші діти

Вакцинація – одна з засад громадського здоров’я, адже завдяки їй щороку вдається врятувати мільйони життів у всьому світі.

Детальніше...

 

Три медичні заклади Житомирщини отримали телемедичні системи «HomeDoctor»

Про це інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА.

Детальніше...

 

19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

Встановлений Всесвітньою організацією сімейних лікарів WONCA у 2010 році. Тема 2023 року – «Сімейні лікарі – серце охорони здоров’я». Їхні відданість, співчутливість та досвід роблять їх серцем охорони здоров’я та надійним джерелом підтримки для пацієнтів і їхніх сімей.

Детальніше...

 

Керівники 9 лікарень Житомирщини отримали сертифікати на 23 апарати штучної вентиляції легень

16 травня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив керівникам 9 лікарень Житомирської області сертифікати на 23 апарати штучної вентиляції легень. Дана гуманітарна допомога передана за участі благодійної організації «БФ «Мальви України», італійської благодійної організації Associazione «MALVE di UCRAINE A.P.S.» та MOVIMENTO MOBA PER I BAMBINI за сприяння Monolith Italia Nord Srl, Fondazione Rosа Pristina та депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка.

Детальніше...

 

Дорожньо-транспортний травматизм залишається основною причиною смерті на дорогах серед молодих людей – Ігор Кузін

Міністерство охорони здоров’я України з профільними міністерствами та установами активно долучається до проведення Сьомого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 21 травня 2023 року. Його головна мета – зменшити кількість травм та летальних випадків на дорогах.

Детальніше...

 

Три історії війни. Як медсестри допомагають тримати медичний фронт

Повномасштабна війна росії проти України показала, що справжні герої – серед нас. Сильні, сміливі, незламні, мужні та з добрим серцем. Ті люди, які попри всі обставини та виклики простягають руку помочі. Саме такими є наші медики. Тож, сьогодні розповідаємо вам історії деяких з них.

Детальніше...

 

12 травня – Міжнародний день медичних сестер

Офіційно цей день відзначається з 1971 року у день народження засновниці сестринської справи Флоренс Найтінгейл. Тема 2023 року – «Наші медсестри. Наше майбутнє».

Детальніше...

 

5 важливих запитань про електронні направлення

Електронне направлення – цифровий документ, який технічно забезпечує скерування пацієнта до іншого надавача медичної допомоги для отримання консультації лікаря-спеціаліста, проведення лабораторних або візуальних досліджень тощо.

Детальніше...

 

«Потрібно продовжувати щеплюватися проти COVID–19», – Ігор Кузін

Від початку вакцинальної кампанії в Україні проведено 35 432 876 щеплень проти COVID-19. За попередній тиждень – 23 403.

Детальніше...

 

Визначення спроможної мережі медзакладів: що відбуватиметься далі?

До 1 травня 2023 року кожна область подала на погодження МОЗ пропозиції щодо визначення спроможної мережі медзакладів та проєкти планів розвитку госпітальних округів.

Детальніше...

 

Медичні заклади Житомирщини отримали потужні генератори завдяки співпраці МОЗ та USAID

Протягом квітня до лікарняних закладів Житомирщини місією Агентства з міжнародного розвитку США в Україні (USAID) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України було скеровано та доставлено 5 потужних генераторів, які забезпечать надійне електроживлення для медичних закладів в Овруцькій, Словечанській та Житомирській громадах, особливо у разі аварійного відключення електроенергії.

Детальніше...

 

Пандемія COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я

Відповідна заява була проголошена ВООЗ за підсумками п’ятнадцятого засідання Комітету з надзвичайних ситуацій Міжнародних медико-санітарних правил (2005 р.).

Детальніше...

 

Вступ до інтернатури. Які особливості зарахування у 2023 році?

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що розподіл та зарахування в інтернатуру в 2023 році проводиться для випускників бюджетної форми навчання за певним алгоритмом. Тоді як процедура зарахування випускників-контрактників – інша. Вони отримують довідку про форму навчання та мають змогу самостійно обирати місце проходження інтернатури.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту