Протягом квітня до лікарняних закладів Житомирщини місією Агентства з міжнародного розвитку США в Україні (USAID) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України було скеровано та доставлено 5 потужних генераторів, які забезпечать надійне електроживлення для медичних закладів в Овруцькій, Словечанській та Житомирській громадах, особливо у разі аварійного відключення електроенергії.

2023_05_09_01

Загалом генератори було розвезено до 34 закладів охорони здоров’я у Київській, Чернігівській, Житомирській, Миколаївській, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській областях та Києві.

Важливо відзначити, що отримані генератори є дуже необхідними для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання, яке потребує постійного під’єднання до енергомережі, що допоможе запобігти пошкодженню медичної техніки. Також вкрай важливо забезпечити комфорт й безпеку життя пацієнтів. Зокрема генератори дозволяють підтримувати безперебійне живлення критичних систем у лікарні.

Своєю чергою, Міністерство охорони здоров’я спільно з Житомирською ОВА продовжує співпрацю з міжнародними партнерами, які відгукуються на запити та допомагають максимально забезпечити українські медичні заклади генераторами.

Житомирська ОВА