Новини

Будьте здоровими, маленькі житомиряни!

На цю подію в обласному центрі чекали довгих два десятиліття. Ще в 1992 році на території центральної дитячої міської лікарні Житомира розпочали зведення приміщення інфекційного відділення. Днями – після завершення будівництва та облаштування – новий корпус ввели в експлуатацію.

Детальніше...

 

Новосілля у Брусилові

На Житомирщині в селищі Брусилів побував із робочою поїздкою Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров. Він узяв участь у відкритті другої черги центральної районної лікарні.

Детальніше...

 

Достойно працювати на благо людей Поліського краю

На базі Житомирського інституту медсестринства відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, участь у якому взяли представники влади області, керівники лікувально-про-філактичних закладів Житомирщини, головні спеціалісти управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Детальніше...

 

З відповідальністю – до державних завдань

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Участь у зібранні взяли представники влади області, Олевського та Малинського районів (стан надання медичної допомоги населенню яких розглядали, зокрема, під час засідання) - голови районних рад, заступники голів райдержадміністрацій та районних голів, члени комісії - головні лікарі закладів охорони здоров’я.

Детальніше...

 

Прогноз погоди від хірурга

Синоптики знову очікують на значне зниження температури повітря. Спеціалістам же медицини відомо, що навіть при  нульовому її показнику організм людини може переохолодитися аж до обмороження  та смерті.

Детальніше...

 

ПРЕС-РЕЛІЗ Ожеледиця!

Управління охорони здоров’я

Житомирської обласної державної адміністрації

Обласний центр здоров’я

ПРЕС-РЕЛІЗ

Ожеледиця!

Детальніше...

 

ПРЕС-РЕЛІЗ Остерігайтесь відморожень!

Управління охорони здоров’я

Житомирської обласної державної адміністрації

Обласний центр здоров’я

ПРЕС-РЕЛІЗ

Остерігайтесь відморожень!

Детальніше...

 

Велика допомога маленькому сердечку

Дівчинка вже й не плакала – певно, звикла й до чужих людей у білих халатах, і до маминих сліз, котрі та намагалася втамувати щоразу, коли чула діагноз, із яким народилася донечка. Вона ж іще й пожити багато не встигла – місяців дев’ять лише й має, та чим далі, тим більше загрожує їй страшне небуття смерті. В її маленькому сердечку жила велика біда – воно потребувало допомоги.

Детальніше...

 

Житомирський інститут медсестринства нагороджений ГРАМОТОЮ

Житомирський інститут медсестринства за підсумками науково-педагогічної діяльності в 2011 році нагороджений ГРАМОТОЮ Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України за вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України та пам’ятною медаллю Комітету ВР України з питань охорони здоров’я «За охорону здоров’я нації».

Детальніше...

 

Як не обморозитися і не переохолодитися?

Фахівці МОЗ попереджають громадян про небезпеку переохолодження та обморожень.

Як повідомили УНІАН у МОЗ, медики наголошують, що погода з температурою нижче +7 С вже є такою, яка може зумовити проблеми зі здоров`ям людини.

Детальніше...

 

До реформування готуйсь!

До славнозвісної реформи охорони здоров’я готуються всі. Педіатрична служба обрала шлях регіональних конференцій. Житомирщина радо приймала гостей із сусідніх областей та науковців Міністерства охорони здоров’я у Житомирській обласній дитячій лікарні на Другій регіональній конференції «Інноваційні технології в педіатричній практиці у період реформування галузі охорони здоров’я» для спільного вивчення актуальних питань реформи і того, яким чином її запровадити в педіатричній службі.

Детальніше...

 

Кадрова криза в сільській медицині – вихід є!

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації підготовлено комплексну програму заходів щодо вирішення кадрової проблеми, зокрема, в сільських лікувально-профілактичних закладах Житомирщини.

Детальніше...

 

День звільнення від німецько-фашистських загарбників

68 років тому, 30 грудня 1943 року,  Житомир звільнили від німецько-фашистських загарбників. Цю визначну дату в історії нашого краю відзначили урочистим покладанням квітів до пам’ятника визволителям Житомира – танка «Т-34» на майдані Перемоги.

Детальніше...

 

Підсумки року минулого, перспективи нового

Напере-додні Нового року відбулася прес-конференція голови      Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Микола-йовича Рижука. Він ознайомив учасників зібрання з основними показниками соціально-економічного розвитку Житомирщини за 2011 рік.

Детальніше...

 

На виставу – до лікарні

Талановита людина талано-вита в усьому. Це ще раз довів колектив театру мініатюр «Авіценна» обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського. У місті Ворзель Київської області на VII Всеукраїнському фестивалі медичних працівників «Ліра Гіппократа» за мініатюру «Санація» театр отримав перше місце.

Детальніше...

 

Спільна праця хірургів – задля блага людей

На базі Луганського медичного університету нещодавно відбувся Пленум Асоціації хірургів України, участь у якому взяли й представники Житомирщини - головний хірург управ-ління охорони здоров’я облдержадміністрації В.І.Лучків та голова Асоціації хірургів області П.С.Русак.

Детальніше...

 

Перші підсумки реформи – результати, висновки, перспектива

В Адміністрації Предизента України під головуванням першого заступника глави Адміністрації І.М.Акімової відбулася робоча нарада, під час якої були підбиті підсумки проведеного в пілотних регіонах першого етапу реформування системи охорони здоров’я. Участь у зібранні взяв і начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас.

Детальніше...

 

Для здоров’я дітей Житомирщини

Протягом кількох днів в обласній дитячій лікарні разом із хірургами закладу операції проводила завідуюча відділенням дитячої хірургії Варшавського шпиталю, доктор медичних наук Беата Юркевич. За словами її житомирських колег, приїзд фахівця з Польщі – один із епізодів їх тісної співпраці з зарубіжними спеціалістами.

Детальніше...

 

Новий онкодиспансер у Житомирі – бути чи не бути?

От у чому питання… А тим часом за три роки в Житомирі має бути побудований новий комплекс обласного онкологічного диспансеру. Про це під час однієї з зустрічей із представниками засобів масової інформації повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації О.М.Торбас.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту