Все, що ви хотіли знати про посилення стійкості громади, але не знали в кого запитати.

2024_08_12_01

  • З чого почати?
  • Кого залучити?
  • Де взяти ресурси?
  • Що важливо не забути?

Фахові відповіді на всі питання можна дізнатись, подивившись цикл вебінарів «Стійкість громади», який створено з метою висвітлення питань, присвячених психічному здоров’ю та психосоціальній підтримці (далі — ПЗПСП) в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, війни.

Для кого ці вебінари? Це насамперед інструмент для керівників служб та організацій найширшого профілю: секторів соціального захисту, охорони здоров’я, економіки, освіти, культури, молоді, спорту, зайнятості. Також безумовно він буде корисним для представників громадського сектору.

Ведуча вебінарів — Оксана Бойко, докторка філософії (PhD) з соціальної роботи, кандидатка педагогічних наук, доцентка, керівник магістерської програми, завідувачка кафедри Школа соціальної роботи ім. проф. В.І.Полтавця Національного Університету «Києво-Могилянська академія».

Відео та інформаційні матеріали розміщені на платформі «Ти як?» за посиланням: https://bit.ly/3RwUohr

У відеозаписах 4-х вебінарів ви дізнаєтеся таке:

  • Що означає поняття «стійкість» та чому воно важливе для кожного з нас?
  • В чому саме виявляється стійкість людини, організації, громади? Як розбудовувати стійкість на всіх рівнях?
  • Чому ментальне здоров’я безпосередньо стосується стійкості громади? Які особливості організації програм й послуг у сфері ПЗПСП в умовах війни?
  • Яким чином здійснюється міжгалузева й міжвідомча взаємодія щодо організації підтримки ментального здоров’я в умовах війни та як вона впливає на зміцнення стійкості людини, громади? Які інструменти для цього використовують на практиці?
Новий психоедукаційний продукт створено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської. Проєкт реалізовано за підтримки Бюро ВООЗ в Україні. Аналітична підтримка — Координаційний центр з психічного здоров’я КМУ, технічна — ГО «Безбар’єрність».