Новини

#тияк: Засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко взяла участь у десятому засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, яке відбулося в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Також участь у засіданні взяла радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров‘я Ірина Гладка, члени регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я при Житомирській ОВА.

Детальніше...

 

Медичний календар на червень 2024 року

1 червня – День захисту дітей. В Україні встановлений згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98. Збереження життя та здоров’я маленьких українців – пріоритет сьогодення.

Детальніше...

 

Світлій пам’яті Олександра Михайловича Торбаса

Медична громадськість нашої області зазнала важкої втрати, 30 травня 2024 року на 66 році пішов з життя директор Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації Олександр Михайлович Торбас.

Детальніше...

 

З робочим візитом Житомирщину відвідала голова НСЗУ Наталія Гусак

29 травня 2024 року з робочим візитом Житомирщину відвідала голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. Разом з першою заступницею начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталією Остапченко вона відвідала кілька медичних закладів області, зокрема КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради, КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради та КНП «Обласний медичний центр реабілітації» Житомирської обласної ради.

Детальніше...

 

Які безоплатні послуги з ментального здоров’я можна отримати на первинному рівні меддопомоги?

До сімейного лікаря можна звернутись не лише зі скаргами на фізичне здоров’я, а й на ментальне. Починаючи з кінця 2022 року, лікарі первинної ланки меддопомоги (ПМД) надають безоплатну психосоціальну допомогу в межах пакета «Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

Детальніше...

 

Нове обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні

24 травня 2024 року начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні. Воно дозволить лікарям надавати вкрай важливу допомогу маленьким пацієнтам.

Детальніше...

 

Два медичні заклади Житомирщини отримали сучасні електроавтомобілі

21 травня 2024 року начальник Житомирської ОВА долучився до передачі двох електроавтомобілів Центрам первинної медико-санітарної допомоги Черняхівської та Корнинської селищних рад.

Детальніше...

 

Оголошення

У рамках Тижня Відкритого Уряду 30 травня 2024 року об 11.00 в Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відбудеться зустріч зі студентською молоддю на тему «Інклюзивні та гендерно чутливі аспекти при наданні послуг у сфері охорони здоров’я».

Організатори та партнери: Департамент охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради, Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж Житомирської обласної ради, Бердичівський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради.

 

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

В цей день ми вшановуємо героїзм та подвиг українського народу, який мужньо бився проти нацизму на боці антигітлерівської коаліції.

Детальніше...

 

«Година безбар’єрності»: принципи створення безбар’єрного простору в закладах охорони здоров’я області

7 травня 2024 року у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності за участю радниці – уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної, першої заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Остапченко, заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктора Градівського, заступника директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації – начальник управління реформ і розвитку медичної допомоги населенню Віктора Лучківа, членів Ради безбар’єрності при Житомирській ОВА, керівників закладів охорони здоров’я спроможної мережі Житомирського госпітального округу.

Детальніше...

 

Житомирщину з робочою поїздкою відвідав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

01 травня 2024 року на Житомирщині з робочою поїздкою перебував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком, його першою заступницею Наталією Остапченко, керівниками медичних установ Житомирщини Віктор Ляшко провів виїзну нараду. Під час наради обговорили підготовку до осінньо-зимового періоду лікарень області.

Детальніше...

 

Презентовано посібник з безбар′єрності в реабілітаційних відділеннях медзакладів

Як облаштувати реабілітаційні відділення так, щоб вони були комфортними для відвідувачів? Можливі підходи та рішення зібрано в посібнику «Безбар′єрність у реабілітаційних відділеннях», презентованому днями у Києві.

Детальніше...

 

Медичний календар на травень 2024 року

Травень – місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Заснований у США 1949 року, щоб підвищити поінформованість про важливість психічного здоров’я та благополуччя в житті кожної людини.

Детальніше...

 

В Україні збільшується кількість телемедичних консультацій

Сучасні виклики вимагають новітніх та ефективних рішень. В умовах війни телемедицина набуває принципово нового значення та широко застосовується у сфері здоров’я – від профілактики та моніторингу до реабілітації пацієнта.

Детальніше...

 

Всесвітній тиждень імунізації

З 24 по 30 квітня триватиме Всесвітній тиждень імунізації, встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) у 2012 році з метою привернення уваги до спільних дій, необхідних для захисту людей від захворювань, яким можна запобігти за допомогою вакцин. У рамках цьогорічної кампанії відзначатиметься 50-річчя Розширеної програми з імунізації.

Детальніше...

 

Де і як отримати безоплатні послуги з охорони ментального здоров’я

Попри війну послуги з охорони ментального здоров’я надаються зараз в Україні на всіх рівнях медичної допомоги: амбулаторно, стаціонарно, у межах екстреної й спеціалізованої меддопомоги та реабілітаційних послуг, а також мобільними мультидисциплінарними командами.

Детальніше...

 

Уряд розширив можливості застосування телемедицини в реабілітації

Телемедицину більше використовуватимуть під час надання медичної та реабілітаційної допомоги. Відповідну постанову щодо змін у функціонуванні телемедицини в Україні ухвалив уряд.

Детальніше...

 

Медичний календар на квітень 2024 року

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Відзначається з 2008 року згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 62/139. За оцінками, у всьому світі приблизно 1 із 100 дітей страждає на аутизм. Розлади аутистичного спектру (РАС) — це різноманітна група станів. Вони характеризуються певним ступенем труднощів із соціальною взаємодією та спілкуванням.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

21 березня 2024 року, напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, відбулося чергове засідання обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Терміново
Шановні колеги!!!
Як ви оцінюєте медичне обслуговування в області?
Дайджест

daidzhest

Урядова гаряча лінія

p3_27042018baner

Статистика сайту